13. srpen 2014 - Jihočeská televize

Načítá se přehrávač ...

neděle, 10. srpna 2014, Vzpomínky zůstanou

neděle, 10. srpna 2014, O chytré princezně

Komu: Václav Bláha, pořadatel

Dobrý večer,

dovolte mi poděkovat za úžasné odpoledne strávené na divadelním představení v Hostíně u Kovářova. Díky pozvání našich přátel, manželů Pafkových, jsme se vypravili na odpolední představení do pro nás neznámých míst. Byli jsme zvědavi, co nás čeká a prožili jsme zde úžasné odpoledne. Skvěle jsme se bavili, nasmáli jsme se a spolu se všemi ostatními diváky, i těmi zvířecími, užívali výbornou atmosféru představení. Herci hráli s obdivuhodným nasazením, zcela jistě se i oni bavili a hráli pro radost  diváků i svou. Amatérské divadlo, které si umí dělat legraci samo ze sebe, vědomo si svých drobných nedostatků (které jsou podány s půvabem a nadhledem) je příkladem, jak se lidé dokáží smysluplně bavit a vytvořit něco, čím se baví i ostatní. Dostalo se nám informace, že jste duchovním otcem celé této několikadenní divadelní přehlídky a dovolujeme si Vám za toto poděkovat a popřát hodně sil do dalších akcí. Rovněž všem kovářským ochotníkům děkujeme za povedené odpoledne a přejeme spoustu nápadů a úspěšných divadelních představení.
S pozdravem Ivana a Petr Dlouhých
9. 8. 2014

sobota, 9. srpna 2014, autogramiáda

 

sobota, 9. srpna 2014, Nebyla to pátá, byla to devátá

sobota, 9. srpna 2014, Kovářovská Opona

sobota, 9. srpna 2014, Pískomil se vrací

 

pátek, 8. srpna 2014, Miluju tě, ale ...

 

čtvrtek, 7. srpna 2014, Koncert Lenky Filipové

 

Milí diváci,

čtvrtý ročník už neťuká, ale buší na dveře. Představení jsou potvrzena, plakáty vytištěny, nastává období elektrizujícího vyčkávání do prvního zazvonění, do první opony.

Je mou milou povinností připomenout, že Město Milevsko slaví v tomto čase 830 let od svého založení založení. Při této příležitosti jsme byli požádáni, abychom v rámci „HOSTÍNSKÉHO DIVADELNÍHO LÉTA“, uspořádali představení „…Vstupte!“ s Petrem Nárožným, Ladislavem Mrkvičkou, Libuší Švormovou a Janem Čenským, které bude odehráno na druhém nádvoří kláštera v Milevsku.

Vstupenky na toto představení zajišťuje pouze Dům kultury (www.milevskem.cz), nejsou proto součástí ani našeho předprodeje ani předplatného.

V Hostíně začínáme tradičně ve čtvrtek, 7. srpna, koncertem, letos přijala pozvání Lenka Filipová.

Letošní novinkou jdou číslované řady, které by měly dodat klidu každému, kdo by se bál o své místo.

Výhodný předprodej začíná 1. června, viz. plán hlediště a ceny představení. Součástí předplatné je 1 koncert a 3 večerní představení v Hostíně, předplatné je omezeno na 36 míst.

Program je opět pestrý, hýří slavnými i brzy-slavnými jmény a co do žánrů i témat si určitě vybere každý z Vás.

Tradičně si dovolím připomenout - svetr pro chladný večer s sebou, deště se nemusíte bát, hrajeme za každého počasí.

Vážení diváci, těšíme se na vaší návštěvu a začátkem srpna nashledanou!.

Václav Bláha
organizátor přehlídky

blaha

taxi-radvanov