Příprava 10. ročníku Hostínského divadelního léta 2020

Vážení diváci, příznivci Hostínského divadelního léta,
i když prožíváme zvláštní a smutné období, dovolte mi, abych vás informoval o přípravách divadelního léta.
V letošním roce se bude konat již 10. ročník této přehlídky. Zároveň Kovářov oslavuje, jak jistě víte, 800 let obce. Dvě výročí, dvě novinky.
Novinka první : Předskokanem bude koncert Jihočeské filharmonie spolu s Ondřejem Rumlem a jeho kapelou, již ve středu 5. srpna 2020. Zahrají melodie Voskovce a Wericha.
Novinka druhá: Abyste si mohli vychutnat naše představení ve větším pohodlí, zadali jsme výrobu lavic s opěradlem. Zatím zajišťujeme lavice jen do I. zóny, jedná se tedy o 1.- 10. řadu.
A teď k přehlídce. Jak jsem byl informován, Kovářovská OPONA k výročí obce, připravuje hru L. Stroupežnického Naši furianti. Jelikož se jedná o větší projekt a naše jeviště je menších rozměrů, odehrají tuto hru v rámci HDL v sobotu 1. srpna na Kovářovské návsi. Vlastní přehlídku v Hostíně zahájí tedy 5. srpna 2020 již zmíněná Jihočeská filharmonie. V současné době jsou před podpisem smlouvy dvě večerní představení: novinka R. Cooneyho „NA POSLEDNÍ CHVÍLI“ agentury Harlekýn s oblíbenými herci, např. V. Vydra/J. Čenský, J. Carda/M. Zahálka, J. Boušková/Z. Slavíková,F. Cíl/D.Kadlec, V. Žehrová/K. Špráchalová…. a komedie agentury Familie „FANTASTICKÁ ŽENA“ s herci např. P. Solaříkovou, A. Jastrabanem… . Pro nedělní odpoledne pohádka „ O CHYTRÉM HONZOVI A KRÁSNÉ MADLENCE“ novinka z pera L. Procházkové. Zbylá 2 večerní představení a 1 odpolední jsou v jednání.
Předprodej vstupenek bude zahájen jako obvykle 1. června 2020 na internetu a na Obecním úřadě v Kovářově.
Vážení přátelé, přestože jsme nyní nuceni řešit nečekané a nepříjemné problémy, věřím, že se vše obrátí v dobré a nic nebude bránit našemu setkání na programech 10.ročníku Hostínského divadelního léta.
Přeji vám všem hodně zdraví a těším se na vás.
Václav Bláha, Hostín

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.