Příprava léta v Hostíně 2023

Milí přátelé Hostínského divadelního léta,
i přes adventní čas, kdy pečeme cukroví a vymýšlíme, čím obdarovat naše blízké, jsme aktivní, a tak bychom vám vedle přání příjemně prožitých Vánoc a šťastného nového roku 2023 chtěli věnovat následující informace k divadelní přehlídce v příštím roce.
Divadelní akce v Hostíně proběhne jako obvykle druhý víkend v srpnu, a to od čtvrtka 10.8. do neděle 13.8.2023. První „vlaštovka“, která je dojednávána, je představení divadla Palace „ŠTĚSTÍ“ s Lucií Vondráčkovou, Hynkem Čermákem, dále jsme v jednání s divadlem Ungelt „Slepice na zádech“ s Táňou Dykovou, Vojtou Dykem a „Pstruzi“ s Alenou Mihulovou, Jaromírem Dulavou, Pavlem Liškou. Další představení budou dojednávána po Novém roce.
Novinkou bude zrušení tzv. předplatného v 1. a 2.řadě. Vstupenky budou zasílány postupně od 1. řady jak budou přicházet v objednávce a prodávány na Obecním úřadě. Takže bude nejlépe si je zajistit co nejdříve. Předprodej zahájíme opět 1. června 2023.
Myslíme na vás a věříme, že se vám program bude líbit stejně jako letos i v příštím roce. Že nám zůstanete věrní a znovu se společně uvidíme v co největším počtu.
P rostě F ajn 2023
Václav Bláha
organizátor přehlídky

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.