Program Hostínského divadelního léta 2023

ČTVRTEK 10. srpna 20,30

Kovářovská OPONA

AŽ OPADÁ LISTÍ Z DUBU

Pohádka na motivy Jana Wericha

 

 

PÁTEK 11. srpna 19,30

Divadlo UNGELT

Dany Laurent

DOVOLENÁ PANÍ JOSEFY

Hrají: Jitka SMUTNÁ, Tereza NEKUDOVÁ, Ondřej NOVÁK

Žádné manželství není v takových troskách, aby ho jedna svérázná hospodyně nedokázala zachránit. Úspěšná francouzská komedie o tom, jak umí být život krásný a zábavný, i když to tak někdy nevypadá.

 

SOBOTA 12. srpna 19,30

Divadlo METRO

Maria Goos

MILUJI TĚ, TAK SE MĚJ

Hrají: Ljuba KRBOVÁ, Adrian JASTRABAN

Brilantní komedie z divadelního prostředí, kde všechny postavy hrají pouze dva herci. Richard, herec a režisér, bohém se zálibou v alkoholu připravuje premiéru. Jeho herecké partnerky před ním utíkají jedna za druhou. Poslední záchranou je Lies, Richardova dávná kolegyně a láska. Na jevišti jim to klape, ovšem mimo něj. V komedii je vše, co k dobré hře patří, humor, láska, sentiment a skvělé herecké výkony.

 

 

 

 

NEDĚLE 13. srpna 14,00

Lenka PROCHÁZKOVÁ

O CHYTRÉM HONZOVI A KRÁSNÉ MADLENCE

Hrají: M.BEDNÁŘOVÁ, Z.KOŠATA,T.SOKOLÍKOVÁ/K.ANDRŠOVÁ, V.ŽVAK/L.VESELÝ/J.KOZÁK

V této pohádce bojuje Honza proti zlu nejen odvahou, ale chytrostí a důmyslem.

 

NEDĚLE 13. srpna 19,30

Divadlo Lucie BÍLÉ, agentura HARLEKÝN

Marc-Gilbert Sauvajon

TŘINÁCT U STOLU

Hrají: Simona STAŠOVÁ, Miroslav ETZLER, Simona POSTLEROVÁ/Kamila ŠPRÁCHALOVÁ, Julie ŠTANDERA/Nela ŠTEFANOVÁ, Otto ROŠETZKÝ, Čestmír GEBOUSKÝ, Martin CIKÁN/Kryštof ZAPLETAL

Manželé Madeleine a Antoine Villardierovi ve svém domě chystají slavnostní večeři pro vybranou společnost. Madeleine je pověrčivá a zoufale se snaží zabránit hrozícímu počtu třinácti hostů u stolu. Pokaždé když se zdá, že je zasedací pořádek konečně vyřešen k její spokojenosti, nastanou komické situace vyplývající ze vztahů všech pozvaných hostů. Pověrčivá Madeleine dokonale zamotá jejich osudy. Podaří se slavnostní večer zachránit anebo skončí katastrofou?

Komedie Třináct u stolu slavila obrovské úspěchy v Paříži v Římě i po celé Evropě a dočkala se i filmového zpracování. V hlavních rolích se představili tehdy oblíbení Micheline Presle a Fernand Gravey. V jedné z rolí debutovala pozdější velká hvězda Ann

 

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.