Prosím čtěte – 26. 7. 2021

PROSÍM ČTĚTE – 26.7.2021
Vážení diváci,
divadelní přehlídka se blíží. Jak jste již informováni, ve středu 4. 8. 2021 proběhne koncert Jihočeské filharmonie a skupiny KEKS. Jelikož je o koncert velký zájem, nebude probíhat v divadelním stanu, ale pod širým nebem a pouze na stání. Délka koncertu je cca 80 minut bez pauzy. Na webových stránkách www.divadlovhostine.cz v sekci vstupenky – předprodej nabídka vstupenek na tento koncert se již nevyskytuje, nicméně kdo budete mít zájem, přijďte.
Budete-li objednávat vstupenky na ostatní představení, od středy 28.7.již nebude možné tyto vstupenky zasílat poštou (nemusely by dorazit), ale budou k vyzvednutí v Hostíně před představením.
Covidové opatření: jestliže jste očkovaní s lhůtou 14 dní po vakcinaci nebo jste prodělali Covid-19 v době 180 dní, máte PCR test (ne starší než 7 dní), antigenní test (ne starší než 72 hodin), musíte se těmito doklady prokázat u vchodu do hlediště. Pokud nesplňujete ani jednu podmínku, budete mít možnost se otestovat na místě vždy hodinu a půl před každým představením profesionálními zdravotníky s potvrzením o výsledku. Při testu bude zapotřebí karta zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, telefon nebo email.Jestliže jste vyčerpali 4 antigenní testy v měsíci zdarma, zaplatíte na místě 201,- Kč. Ve čtvrtek 5. 8. 2021 začne přehlídkový maraton, vstupenky budou na všechna představení k dispozici v místě konání, neváhejte a přijeďte na zajímavý program!
Těšíme se na vás, letos bohužel s rouškou.
Václav Bláha
organizátor přehlídky

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.