Vážení diváci a přátelé Hostínského divadelního léta,
tento článek píši v době úplného uzavření společnosti. Jelikož začíná jaro, je nejvyšší čas připravovat přehlídku pro letošní ročník.
Chci vás seznámit s kroky, které jsem učinil. Jsem optimista, takže věřím, že letošní akce Hostínského léta (5. – 8. 8. 2021) proběhne. Zatím jsem v jednání s divadlem Ungelt. V sobotu 7. 8. v 19,30 je naplánované představení PAN HALPERN A PAN JOHNSON ve kterém se představí Petr Kostka a František Němec a v neděli 8. 8. v 19,30 VEJŠLAP – Petr Stach, Martin Písařík a Jan Holík. Poslední jmenovaný u nás předloni odehrál představení Caveman. Toto „divadlo jednoho herce“ mělo u publika velký ohlas. Na páteční večer zamýšlím uvést představení ŽENA ZA PULTEM 2:PULT OSOBNOSTI s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem. Toto představení je zatím s divadlem Kalich na počátku jednání, neboť je ještě více věcí dořešit (technické možnosti, termíny herců, atd.) V neděli 8. 8. ve 14,00 uvede agentura DAP pohádku pro děti O CHYTÉM HONZOVI A KRÁSNÉ MADLENCE. Představení na čtvrteční večer a sobotní odpoledne v současné chvíli ještě nechci zveřejňovat, jsou teprve v jednání.
Pokud se situace bude vyvíjet příznivě, předprodej vstupenek bude zahájen jako vždy 1. června 2021, každopádně program a ostatní informace upřesním (www.divadlovhostine.cz , facebook: Hostínské divadelní léto) během května.
Držme si palce, aby vše dobře dopadlo, abychom se mohli opět setkávat bez omezení.
Václav Bláha
organizátor přehlídky

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.